Undertango ir Latvijā populārākais tango ansamblis, kurš aktīvi koncertē kopš 2003. gada.

Tā sastāvā darbojas:
Mārtiņš Zilberts (klavieres)
Gidons Grīnbergs vai Indulis Cintiņš (vijole)
Evita Dūra (akordeons)
Viktors Veļičko (kontrabass)

Ansambļa repertuārā ir populāri un mazāk zināmi Astora Piacollas skaņdarbi, tango klasiķu- O.Pugliezes, A.Kanaro, I.Peterburgskaja, O.Stroka darbi, tango no kino filmām (Sievietes smarža, Tango stunda) u.c. Šie ir tikai daži piemēri no ansambļa plašā repertuāra. Oriģinālais intrumentu salikums- vijole, akordeons, klavieres un kontrabass ļauj atskaņot visdažādāko žanru un stilu mūziku: nozīmīgu repertuāra daļu sastāda franču mūzika, klasikas pārlikumi pašu dalībnieku aranžējumos un populārā pasaules mūzika, tādēļ ansamblis ir pieprasīts dažādās svinībās, pilsētu svētkos, korporatīvajos pasākumos un kāzās. Ansambļa atraktīvo uzstāšanos novērtējušas pasākumu aģentūras un koncertu rīkotāji.

Visi dalībnieki ir akadēmiski izglītoti mūziķi un strādā savā darbības laukā- Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī, Latvijas Nacionālajā operā, ir mācībspēki Latvijas mūzikas akadēmijā.

Undertango sadarbībā ar Latvijas koncertdirekciju ir izveidojis vairākus izglītojošus koncertciklus: Tango stunda, kura ar lieliem panākumiem tika izrādīta visā Latvijā un šobrīd Latvijas kultūras centros tiek izrādīta programma Mīla un Tango latviešu mūzikā ar solistiem Ilonu Bageli un Juri Hiršu. Tāpat joprojām klausītājiem pieejams Tango stāsts, kur bez kvarteta piedalās arī labākais Argentīnas tango dejotāju pāris un aktieris Tālivaldis Lasmanis. Ilgstoša sadarbība izveidojusies arī ar Valsts Prezidenta kanceleju, tango deju studiju Tangostudio, Francijas kultūras centru, Rīgas muzejiem un teātriem. 

Īpašas attiecības ansamblim ir ar teātra mūziku- komponists Arturs Maskats ir komponējis mūziku šim sastāvam vairākām teātra izrādēm un kopumā Undertango ir piedalījies jau 7 izrādēs- vairākums no tām uzvestas Latvijas Nacionālajā teātrī, arī Valmieras drāmas teātrī un Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī. Arī šobrīd rit darbs pie jaunas muzikālās izrādes ar Undertango un Latvijas Nacionālā teātra aktrisi Ditu Lūriņu, kas pirmizrādi piedzīvos 2018. gada februārī.

Kvartets Undertango ieņem stabilu vietu Latvijas kultūras dzīvē, sadarbojoties ar jaunajiem latviešu komponistiem un dažādām mūzikālām apvienībām.

Uzstāšanās ierakstu piemēri Audio sadaļā